1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg


Siłownia

Strefa wolnych ciężarów

  To raj dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe, wolne ćwiczenia i duże ciężary. Znajdziecie  tu: ławeczkę płaska, ławkę skośną do brzucha, ławeczkę do ćwiczeń bicepsów - modlitewnik, ławkę skośną z regulowanym skosem, 2 sztangi  olimpijskie, sztangę łamaną, talerze 1,25 kg; 2,5 kg; 5 kg; 10 kg; 15 kg; 20 kg;. Ponadto posiadamy hantle w przedziale od 1 kg do 20 kg.

Strefa z maszynami

  Chcesz wzmocnić, wysmuklić, a może rozbudować swoją muskulaturę. Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne dla stawów niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki użytkowej. W naszej siłowni znajdują się  maszyny na wszystkie ważniejsze partie mięśniowe.

Strefa cardio

  Spalić zbędny tłuszcz? Chcesz się rozgrzać? A może poprawić swoją wydolność tlenową? Nie mogłeś trafić lepiej! W tej strefie masz do dyspozycji bieżnie, rowery. W zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru nie tylko sprzętu ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach.

 

silownia 1silownia 4silownia 5silownia 6silownia 7silownia 2silownia 3silownia 8


Siłownia została utworzona w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności.